Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 56 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Arcane (2021) me Titra Shqip: 1x1

Welcome to the Playground

Motrat jetime Vi dhe Powder bëjnë kërdinë në rrugët nëntokësore të Zaun pas një grabitjeje në qytetin e pasur të Piltover.

Arcane: 1×1 me Titra Shqip
Nov. 06, 2021
Shpërndarë0