Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 50 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Arcane (2021) me Titra Shqip: 1x4

Happy Progress Day!

Me Piltover që përparon nga teknologjia e tyre, Jayce dhe Viktor peshojnë lëvizjen e tyre të ardhshme. Një fytyrë e njohur rishfaqet nga Zaun për të bërë kërdinë.

Arcane: 1×4 me Titra Shqip
Arcane: 1×4 me Titra Shqip
Nov. 13, 2021
Shpërndarë0