Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Arcane (2021) me Titra Shqip: 1x7

The Boy Savior

Caitlyn dhe Vi takojnë një aleat në rrugët e Zaun dhe nisin në një betejë të tërbuar me një armik të përbashkët. Viktori merr një vendim të rëndë.

Arcane: 1×7 me Titra Shqip
Arcane: 1×7 me Titra Shqip
Nov. 20, 2021
Shpërndarë0