Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 146 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom

Broadchurch (2013) me Titra Shqip: 1x1

Episode 1

Inspektori Alec Hardy arrin në Broadchurch për të marrë përsipër vendin e Ellie Miller si drejtor i departamentit të hetimit dhe duhet menjëherë të kthehet në çështjen e vrasjes së një djali 11-vjeçar, të ndihmuar nga Ellie Miller.

Broadchurch: 1×1 me Titra Shqip
Broadchurch: 1×1 me Titra Shqip
Mar. 04, 2013
Shpërndarë0