Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom

Broadchurch (2013) me Titra Shqip: 1x2

Episode 2

Familja Latimer lufton për të përballuar pikëllimin dhe Prifti Paul Coates vendos të flasë për shtypin lokal.

Broadchurch: 1×2 me Titra Shqip
Broadchurch: 1×2 me Titra Shqip
Mar. 11, 2013
Shpërndarë0