Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 48 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Chucky (2021) me Titra Shqip: 1x5

Little Little Lies

Jake dhe Devon janë gati për ta çuar marrëdhënien e tyre në një nivel tjetër – por pas një tjetër vrasjeje të tmerrshme në duart e Chucky-t që nuk janë boshe, kush ka kohë për romancë? Ndërkohë, armiqtë – dhe aleatët – nga e kaluara e Chucky shfaqen për të komplikuar gjërat.

Chucky: 1×5 me Titra Shqip
Nov. 08, 2021
Shpërndarë0