Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Crash Landing on You (2019) me Titra Shqip: 1x2

Episode 2

Jeong Hyeok dhe shokët e tij flasin për ta fshehur atë në shtëpinë e tij, Se-ri merr një shije të mënyrës së tij të jetesës. Gu Seung-jun blen strehim në Phenian.

Crash Landing on You: 1×2 me Titra Shqip
Crash Landing on You: 1×2 me Titra Shqip
Crash Landing on You: 1×2 me Titra Shqip
Dec. 15, 2019
Shpërndarë0