Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Dopesick (2021) me Titra Shqip: 1x3

The 5th Vital Sign

Dr. Finnix fillon të marrë OxyContin nga Betsy, Bridget e kupton peshën që ilaçi ka në komunitete, Rick dhe Randy hetojnë botën e “kompanive të dhimbjes” dhe me shitjet në rritje, Richard Sackler bën më shumë plane, të shkëlqyera për ilaçin e tij të ri.

Dopesick: 1×3 me Titra Shqip
Oct. 13, 2021
Shpërndarë0