Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Eye Candy (2015) me Titra Shqip: 1x2

BRB

E tronditur nga një vrasje tragjike, Lindy është e vendosur të gjejë vrasësin duke shkuar në takime me dy të dyshuar. Por ndërsa fillon të lejojë njerëz të rinj në jetën e saj, ajo vendos veten dhe miqtë e saj në radarin e një vrasësi të rrezikshëm.

Eye Candy: 1×2 me Titra Shqip
Eye Candy: 1×2 me Titra Shqip
Eye Candy: 1×2 me Titra Shqip
Jan. 19, 2015
Shpërndarë0