Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 46 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Gomorrah (2014) me Titra Shqip: 5x1

Episode 1

Ky është sezoni përfundimtar i Gomorrah. 10 episodet e fundit jane xhiruar midis Napolit, Riga dhe Romës. Seria e parë paraqet Don Gennaro që del nga fortesa dhe gjurmon Levantet e fundit të mbijetuar. Në përballje me Don Aniellon, Gennaro zbulon se Ciro Di Marzio është gjallë.

Gomorrah: 5×1 me Titra Shqip
Nov. 19, 2021
Shpërndarë0