Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 84 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom

Lost in Space 2018: 1x1

Impact

Gjatë fluturimit në hapësirë ​​që duhet t’i çojë në një koloni, jupiteri i Robinsons është viktimë e një aksidenti, i cili i detyron ata të ulen në një emergjencë në një planet të panjohur. Këtu ata menjëherë do të duhet të merren me disa çështje teknike, ndërsa Judy do të përfundojë në një situatë të rrezikut ekstrem. Për ta shpëtuar atë, John dhe Will do të shkojnë përpara, duke kërkuar një zgjidhje.

Lost in Space: 1×1 me Titra Shqip
Apr. 13, 2018
Shpërndarë0