Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Mare of Easttown (2021) me Titra Shqip: 1x2

Fathers

Mare viziton një skenë të tmerrshme vrasjeje përpara se të informojë babain e tërbuar të viktimës. Ndërsa shfaqet një video nga nata e krimit, Mare pyet të dyshuarit në këtë rast dhe i jep një mirëseardhje të ftohtë detektivit të qarkut Colin Zabel, i cili është thirrur për të ndihmuar. Më vonë, Mare përplas kokën me vendasit dhe tregon shqetësimet për nipin e saj Drew, në dritën e betejave të shëndetit mendor të djalit të saj të ndjerë.

Mare of Easttown: 1×2 me Titra Shqip
Apr. 25, 2021
Shpërndarë0