Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Narcos: Mexico (2018) me Titra Shqip: 3x4

GDL

Me kartelet e Tijuana dhe Sinaloa në luftë, të gjithë pyesin se ku qëndron Juárez, por Amado ka plane të tjera në Kubë. Ramón kërkon hakmarrje ndaj Chapos.

Narcos: Mexico: 3×4 me Titra Shqip
Narcos: Mexico: 3×4 me Titra Shqip
Nov. 05, 2021
Shpërndarë0