Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Narcos: Mexico (2018) me Titra Shqip: 3x5

Boots on the Ground

Walt bashkohet me një task forcë meksikane të udhëhequr nga gjenerali Rebollo që synon të kapë ata që janë përgjegjës për masakrën e Guadalajara dhe vdekjen e kardinalit Posada.

Narcos: Mexico: 3×5 me Titra Shqip
Narcos: Mexico: 3×5 me Titra Shqip
Nov. 05, 2021
Shpërndarë0