Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 40 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

SEAL Team (2017) me Titra Shqip: 1x1

Tip of the Spear

Ekipi Bravo, një njësi elitare e Nivelit Një të Navy SEAL, dërgohet në një mision klandestin për të kapur të gjallë një terrorist më të kërkuar. Ndërkohë, udhëheqësi i ekipit Jason Hayes duhet të merret me çështjet personale që ndikojnë në martesën dhe familjen e tij.

SEAL Team: 1×1 me Titra Shqip
Sep. 27, 2017
Shpërndarë0