Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 4 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Summertime (2020) me Titra Shqip: 1x8

Another Winter (Fundi Sezonit 1)

Me përfundimin e verës, Ale flet me Summer-in për ofertën e saj të punës në Spanjë dhe e pyet nëse mendon se duhet ta pranojë atë. Dario vendos për jetën e tij profesionale.

Summertime: 1×8 me Titra Shqip
Apr. 29, 2020
Shpërndarë0