Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

The Haunting of Hill House (2018) me Titra Shqip: 1x10

Silence Lay Steadily (Fundi Sezonit 1)

Përmbajtja e Dhomës së Kuqe zbulohet më në fund kur Krane kthehen në shtëpi për t’u përballur me fantazmat e vjetra, sekretet e patregueshme dhe të keqen e pangopur.

The Haunting of Hill House: 1×10 me Titra Shqip
Oct. 12, 2018
Shpërndarë0