Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 3 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

The Haunting of Hill House (2018) me Titra Shqip: 1x5

The Bent-Neck Lady

Një spektër i errët me një siluetë përhumbëse e ka ndjekur Nellin që kur ishte vajzë e re. Tani “gruaja me qafën e shtrembër” është kthyer dhe kërkon të renë të kthehet në shtëpi.

The Haunting of Hill House: 1×5 me Titra Shqip
Oct. 12, 2018
Shpërndarë0