Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

The Night Manager (2016) me Titra Shqip: 1x4

Episode 4

Roper vendos t’i besojë Pine dhe ta shtojë atë në rrethin e tij më të ngushtë të bashkëpunëtorëve, duke e lënë Corky jashtë rrugës. Ndërkohë, Angela Burr ka frikë për sigurinë e saj, për shkak të gravitetit të informacionit që ka zbuluar.

The Night Manager: 1×4 me Titra Shqip
Mar. 13, 2016
Shpërndarë0