Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 0 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

The O.C. (2003) me Titra Shqip: 1x23

The Nana

Nana Cohen vjen në Kaliforni për Pashkën me një lajm të trishtuar. Ryan kërkon për Marissa-n, e cila ishte zhdukur pasi mësoi sekretin e Julie dhe Luke, dhe ai e gjen atë në vendet më të pamundshme. Vera përpiqet t’i lërë përshtypje Nanës. Jimmy dhe Hailey bëjnë një hap përpara.

The O.C.: 1×23 me Titra Shqip
The O.C.: 1×23 me Titra Shqip
The O.C.: 1×23 me Titra Shqip
Mar. 31, 2004
Shpërndarë0