Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 3 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

The O.C. (2003) me Titra Shqip: 1x24

The Proposal

Jimmy dhe Sandy hasin në një pengesë në përpjekjet e tyre për të rihapur restorantin Balboa Lighthouse. Summer dhe Seth e marrin përsipër që më në fund ta bëjnë Marissa-n të ndihet më si në shtëpinë e Jimmy’s. Të gjithë tronditen kur Calebi bën një propozim, i cili ndez një aksident gati fatal për Lukën.

The O.C.: 1×24 me Titra Shqip
The O.C.: 1×24 me Titra Shqip
Apr. 14, 2004
Shpërndarë0