Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

The Strain (2014) me Titra Shqip: 2x10

The Assassin

Eph dhe Dutch punojnë së bashku për të kundërshtuar aleatin më të madh të Mjeshtrit. Justine futet në telashe ndërsa Setrakian gjurmon pronarin e vërtetë të Lumen.

The Strain: 2×10 me Titra Shqip
The Strain: 2×10 me Titra Shqip
Sep. 13, 2015
Shpërndarë0