Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

The Strain (2014) me Titra Shqip: 2x9

The Battle for Red Hook

Justine merr një vendim drastik për të penguar një pushtim. Nora dhe Fet përfundojnë një mision të dobishëm ndërsa Eph dhe Setrakian e gjejnë veten përballë një armiku të vjetër.

The Strain: 2×9 me Titra Shqip
The Strain: 2×9 me Titra Shqip
Sep. 06, 2015
Shpërndarë0