Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 1 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 4x6

We All Go A Little Mad Sometimes

Elena është në grahmat e halucinacioneve të tmerrshme që po i lodhin mendjen. Klaus paralajmëron bandën se këto halucinacione janë çmimi që duhet paguar për vrasjen e një prej Pesë, dhe për ta mbajtur Elenën të sigurt, ai e rrëmben duke e mbyllur në shtëpinë e tij. Me ndihmën e një miku të Tyler-it, Stefani arrin ta çlirojë, por Elena me halucinacione shpëton dhe planifikon vdekjen e saj duke shkuar në kuvertë dhe duke e hedhur unazën e saj në ujë. Damon dhe Bonnie i drejtohen profesorit Shane për të mësuar më shumë rreth gjuetarëve dhe Shane i thotë se halucinacionet do të ndalojnë vetëm kur të aktivizohet një gjuetar tjetër. Jeremy, për të shpëtuar Elenën, duhet të vrasë një vampir dhe të bëhet vetë gjuetar. Meti flet me Damonin dhe i tregon se çfarë mori vesh për profesorin.

The Vampire Diaries: 4×6 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×6 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×6 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×6 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×6 me Titra Shqip
Nov. 15, 2012
Shpërndarë0