Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 2 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 4x8

We’ll Always Have Bourbon Street

Stefani përballet me Damonin dhe i beson dyshimet e tij dhe ai nuk mund të mos hetojë për të kuptuar situatën. Në kërkim të përgjigjeve, Damon dhe Stefan udhëtojnë për në New Orleans. Ndërkohë, Elena kalon një natë vajzash me Bonnie dhe Caroline, por gjërat përkeqësohen kur disa nga hibridet vendosin të rrëmbejnë Caroline. Për fat të mirë, Tyler ndërhyn për të zgjidhur çështjen. Damon e kupton se duhet të marrë vendimin më të vështirë të jetës së tij.

The Vampire Diaries: 4×8 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×8 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×8 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×8 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×8 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×8 me Titra Shqip
Dec. 06, 2012
Shpërndarë0