Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 38 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4doodstream.com
10,000 BC (2008) me Titra Shqip

10,000 BC (2008) me Titra Shqip

Legjendë. Lufta. Heroi i parë.Feb. 22, 2008USA109 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gjuetari i mamuthëve D’Leh jeton me fisin e tij pranë një mali. Një ditë, një grup luftëtarësh të pamëshirshëm sulmojnë fshatin e tij dhe rrëmbejnë Evolet, vajzën me të cilën është dashuruar. I vendosur për ta gjetur dhe liruar, D’Leh drejton një grup të vogël gjahtarësh. Sidoqoftë, udhëtimi rezulton të jetë më i vështirë se sa pritej, për shkak të kafshëve të rrezikshme parahistorike: në fund, D’Leh zbulon një qytetërim misterioz të humbur …

10,000 BC (2008) me Titra Shqip
10,000 BC (2008) me Titra Shqip
10,000 BC (2008) me Titra Shqip
10,000 BC (2008) me Titra Shqip
10,000 BC (2008) me Titra Shqip
10,000 BC (2008) me Titra Shqip
10,000 BC (2008) me Titra Shqip
10,000 BC (2008) me Titra Shqip
10,000 BC (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal 10,000 BC
Vlerësimi IMDb 5.1 128,106 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 2,316 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Trainspotting (1996) me Titra Shqip
El verano que vivimos (2020) me Titra Shqip
Escape from Mogadishu (2021) me Titra Shqip
Blade Runner 2049 (2017) me Titra Shqip
Yakuza and The Family (2021)
The Circle (2017) me Titra Shqip
Natalie (2010) me Titra Shqip
Ne Zha (2019) me Dublim Shqip
Snakehead (2021) me Titra Shqip
Bullets, Blood & a Fistful of Ca$h (2006) me Titra Shqip
King Lear (2018) me Titra Shqip
Home Sweet Hell (2015) me Titra Shqip