Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 142 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
13 Minutes (2021) me Titra Shqip

13 Minutes (2021) me Titra Shqip

Çdo sekondë ka rëndësi.Oct. 29, 2021USA109 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Jetët e katër familjeve vihen në provë kur në qytetin e tyre godet një tornado që ripërcakton rrugëtimin e të gjithëve dhe vetë kuptimin e fjalës mbijetesë.

13 Minutes (2021) me Titra Shqip
13 Minutes (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 13 Minutes
Vlerësimi IMDb 4.7 532 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 13 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Card Counter (2021) me Titra Shqip
I’m Not There (2007) me Titra Shqip
Police Story: Lockdown (2013) me Titra Shqip
Fear of Rain 2021
The Last King of Scotland 2006 me Titra Shqip
Double Impact 1991
Godzilla 2014
Before the Fire (2020)
Jason Bourne 2016
Good Time Max (2008) me Titra Shqip
Like Father (2018) me Titra Shqip
Cold Prey (2006) me Titra Shqip