Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
2 Hearts (2020) me Titra Shqip

2 Hearts (2020) me Titra Shqip

Discover the mystery that connects them all.Oct. 16, 2020USA100 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historitë e dy çifteve të ndryshme zhvillohen në dekada dhe vende të ndryshme. Megjithatë, askush nuk e imagjinon se si ekziston një lidhje e fshehtë që mund t’i bashkojë ata në një mënyrë të papritur dhe të mrekullueshme.

2 Hearts (2020) me Titra Shqip
2 Hearts (2020) me Titra Shqip
2 Hearts (2020) me Titra Shqip
2 Hearts (2020) me Titra Shqip
2 Hearts (2020) me Titra Shqip
2 Hearts (2020) me Titra Shqip
2 Hearts (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal 2 Hearts
Vlerësimi IMDb 6.2 2,693 vota
Vlerësimi TMDb 7.8 309 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Trust (2021) me Titra Shqip
The Last Samurai (2003) me Titra Shqip
Frailty (2001) me Titra Shqip
Ode To My Father (2014) me Titra Shqip
The Midnight Sky 2020
Young & Beautiful (2013) me Titra Shqip
The Courier 2020
Game of Death (1978) me Titra Shqip
Decadencia (2015) me Titra Shqip
Mayday (2021) me Titra Shqip
American Ninja 3: Blood Hunt 1989
A Bittersweet Life 2005