Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4doodstream.com
Animals United (2010) me Dublim Shqip

Animals United (2010) me Dublim Shqip

Oct. 07, 2010Germany93 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në Botsvana, mangushi Billy dhe luani Sokrati bashkohen me një grusht kafshësh për të shmangur kërcënimin e thatësirës dhe fajtorin e saj të vetëm: njeriun.

Animals United (2010) me Dublim Shqip
Animals United (2010) me Dublim Shqip
Animals United (2010) me Dublim Shqip
Animals United (2010) me Dublim Shqip
Animals United (2010) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Konferenz der Tiere
Vlerësimi IMDb 4.9 6,367 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 237 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Addams Family (2019) me Titra Shqip
A Whisker Away 2020
Maya the Bee: The Golden Orb 2021
Aliens Ate My Homework (2018) me Titra Shqip
Corpse Bride (2005) me Titra Shqip
The Young and Prodigious T.S. Spivet 2013
Deathstroke: Knights & Dragons – The Movie (2020) me Titra Shqip
The Time of Secrets (2007) me Titra Shqip
Tom & Jerry 2021 me Titra Shqip
A Trash Truck Christmas (2020) me Titra Shqip
Clifford the Big Red Dog (2021) me Titra Shqip
Wolfwalkers 2020