Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 188 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Antares (2004) me Titra Shqip

Antares (2004) me Titra Shqip

Dec. 03, 2004Austria105 Min.Unrated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tre histori ndërthuren në një pallat në një qytet austriak. Një infermiere i shpëton rutinës së mërzitshme të jetës me burrin dhe vajzën e saj duke u angazhuar në një marrëdhënie seksuale të pastër me një burrë që është gjithashtu i martuar. Pak apartamente më tutje, një vajzë që punon si arkëtare aty pranë, mashtron burrin e saj të ardhshëm që të besojë se është shtatzënë, por në realitet ajo është në ankth të vazhdueshëm nga frika se mos tradhtohet prej tij, pasi në fakt djali ka një lidhje me një grua nga një ndërtesë afër; më në fund një grua përpiqet në çdo mënyrë të shkundë burrin e saj të dhunshëm nga i cili po divorcohet, i cili është edhe babai i fëmijës me të cilin jeton.

Antares (2004) me Titra Shqip
Titulli origjinal Antares
Vlerësimi IMDb 6.1 2,963 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 42 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Immortals 2011
Don Jon (2013) me Titra Shqip
Lucky Luciano (1973) me Titra Shqip
Platoon (1986) me Titra Shqip
Double Lover (2017) me Titra Shqip
Love, Simon (2018) me Titra Shqip
Cruel Intentions 2 2000
Assassination Tango (2003) me Titra Shqip
Good Night, and Good Luck. (2005) me Titra Shqip
86 Melrose Avenue (2021)
Wild Orchid (1989) me Titra Shqip
Doing Hard Time (2004) me Titra Shqip