Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Are You Here (2013) me Titra Shqip

Are You Here (2013) me Titra Shqip

Miqësia... nuk ka asgjë në të për askënd.Sep. 07, 2013USA114 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Steve Dallas, një meteorolog, mëson se shoku më i mirë Ben Baker ka humbur babanë e tij të larguar dhe kthehet me të në shtëpinë ku Beni jetoi fëmijërinë e tij. Pasi atje, ata zbulojnë se Beni ka trashëguar pasurinë e familjes, por e gjejnë veten duke u përballur me motrën e ashpër të Benit dhe të venë 25-vjeçare të babait të saj.

Are You Here (2013) me Titra Shqip
Are You Here (2013) me Titra Shqip
Are You Here (2013) me Titra Shqip
Are You Here (2013) me Titra Shqip
Are You Here (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Are You Here
Vlerësimi IMDb 5.3 15,620 vota
Vlerësimi TMDb 5.2 216 vota

Regjizori

Aktorët

Owen Wilson isSteve Dallas
Steve Dallas
Amy Poehler isTerri Baker
Terri Baker
Laura Ramsey isAngelina
Angelina
Lauren Lapkus isDelia Shepard
Delia Shepard
Joel Gretsch isRed Coulter
Red Coulter
Alana de la Garza isVictoria Riolobos
Victoria Riolobos
Greg Cromer isKyle Robertson
Kyle Robertson
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Mainstream (2020)
Back to School (2019) me Titra Shqip
The Last Mercenary (2021) me Titra Shqip
Ready to Rumble (2000) me Titra Shqip
Godmothered 2020
Hitman: Agent Jun (2020) me Titra Shqip
The Longest Yard (2005) me Titra Shqip
Project Pay Day (2021) me Titra Shqip
How Much Do You Love Me? (2005) me Titra Shqip
Pagglait 2021
Sexual Chronicles of a French Family (2012) me Titra Shqip
Austin Powers: International Man of Mystery 1997