Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 264 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Baise-moi (2000) me Titra Shqip

Baise-moi (2000) me Titra Shqip

Jun. 28, 2000France77 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grup banditësh rrëmben dhe përdhunojnë Manu në një oborr. Në të njëjtën ditë, Nadine është dëshmitare e vrasjes së të dashurit të saj të droguar. Ato të dyja mbartin të njëjtën ndjenjë hakmarrjeje ndaj botës dhe nuk do t’u duhet shumë kohë për ta vënë në jetë atë.

Baise-moi (2000) me Titra Shqip
Baise-moi (2000) me Titra Shqip
Baise-moi (2000) me Titra Shqip
Baise-moi (2000) me Titra Shqip
Titulli origjinal Baise-moi
Vlerësimi IMDb 4.5 17,398 vota
Vlerësimi TMDb 4.3 245 vota

Regjizori

Aktorët

Karen Lancaume isNadine (as Karen Bach)
Nadine (as Karen Bach)
Adama Niane ishomme dans le billard
homme dans le billard
Marc Barrow isréceptionniste hôtel
réceptionniste hôtel
Ian Scott isun violeur
un violeur
Zenza Raggi isLe grand mec
Le grand mec
Jean-Louis Costes ishomme dans le club échangiste
homme dans le club échangiste
Titof isle petit mignon
le petit mignon
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Stonebreaker (2020) me Titra Shqip
Those Who Wish Me Dead (2021)
Endless Rain (2021) me Titra Shqip
A Man Apart (2003) me Titra Shqip
Barbershop 2002
The Eyes of Tammy Faye (2021) me Titra Shqip
A Bittersweet Life 2005
The Power 2021
My Salinger Year (2021) me Titra Shqip
28 Hotel Rooms (2012) me Titra Shqip
The Untouchables (1987) me Titra Shqip
A Fighting Man (2014) me Titra Shqip