Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Bergman Island (2021) me Titra Shqip

Bergman Island (2021) me Titra Shqip

Jul. 14, 2021France113 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Për të shkruar skenarët për filmat e tyre të ardhshëm, një çift kineastësh tërhiqen gjatë verës në një ishull që ka qenë një frymëzim për mjeshtrin Bergman. Ndërsa sezoni dhe skenarët përparojnë, linjat midis realitetit dhe trillimit do të fillojnë të mjegullohen.

Bergman Island (2021) me Titra Shqip
Bergman Island (2021) me Titra Shqip
Bergman Island (2021) me Titra Shqip
Bergman Island (2021) me Titra Shqip
Bergman Island (2021) me Titra Shqip
Bergman Island (2021) me Titra Shqip
Bergman Island (2021) me Titra Shqip
Bergman Island (2021) me Titra Shqip
Bergman Island (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bergman Island
Vlerësimi IMDb 6.7 740 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 26 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Happily 2021
Burn After Reading 2008
The Road (2009) me Titra Shqip
Seven Samurai 1954
Silk Road (2021) me Titra Shqip
Skater Girl (2021) me Titra Shqip
No Man of God (2021) me Titra Shqip
Robin Hood: Prince of Thieves (1991) me Titra Shqip
Bruised (2021) me Titra Shqip
Amsterdam Express (2014) me Titra Shqip
Paper Lives 2021
The Colour Room (2021) me Titra Shqip