Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4doodstream.com
Body of Lies (2008) me Titra Shqip

Body of Lies (2008) me Titra Shqip

Mos i beso askujt. Mashtroi të gjithë.Oct. 10, 2008USA128 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një agjent i CIA -s, Roger Ferris është në gjurmët e udhëheqësit të një grupi terrorist që besohet se operon nga Jordania. Kur Ferris harton një plan për tu infiltruar në grup, megjithatë, ai duhet të jetë në gjendje të sigurojë mbështetjen e kolegut të tij Ed Hoffman, një veteran mendjemprehtë i inteligjencës jordaneze, i dyshuar për lojën e dyfishtë. Dhe me sa duket se të gjithë duket se janë në anën e tij, Ferris pyet veten se sa me të vërtetë mund t’i besojë ata që pretendojnë se janë miqtë e tij dhe sa mund të mbështetet tek ata pa rrezikuar të vërë në rrezik të gjithë operacionin e tij dhe jetën e tij.

Body of Lies (2008) me Titra Shqip
Body of Lies (2008) me Titra Shqip
Body of Lies (2008) me Titra Shqip
Body of Lies (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Body of Lies
Vlerësimi IMDb 7.1 220,403 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 2,291 vota

Regjizori

Peter Kohn
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Bourne Supremacy 2004
Batman: The Long Halloween, Part One (2021) me Titra Shqip
Entrapment 1999
The Expendables 3 (2014) me Titra Shqip
Addicted (2014) me Titra Shqip
Mission: Impossible III (2006) me Titra Shqip
The Boondock Saints 1999
Kickboxer 5: The Redemption 1995
Get the Goat 2021
Breathe In (2013) me Titra Shqip
28 Hotel Rooms (2012) me Titra Shqip
The Stranger and the Gunfighter (1974) me Titra Shqip