Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4doodstream.com
Byzantium (2012) me Titra Shqip

Byzantium (2012) me Titra Shqip

E parezistueshme. Imorale. E pavdekshme.Sep. 09, 2012Ireland118 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dy gra misterioze kërkojnë strehim në një vendpushim bregdetar të shkatërruar. Clara takohet me Noelin e vetmuar, i cili siguron strehim në bujtinën e tij të braktisur, Bizantin. Studentja Eleanor miqësohet me Frank dhe i tregon sekretin e tyre vdekjeprurës – ato kanë lindur 200 vjet më parë dhe mbijetojnë me gjakun e njeriut. Ndërsa dija për sekretin e tyre përhapet, e kaluara e tyre i kap me pasoja vdekjeprurëse.

Byzantium (2012) me Titra Shqip
Byzantium (2012) me Titra Shqip
Byzantium (2012) me Titra Shqip
Byzantium (2012) me Titra Shqip
Byzantium (2012) me Titra Shqip
Byzantium (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal Byzantium
Vlerësimi IMDb 6.5 42,609 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 632 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Long Weekend (2009) me Titra Shqip
The Claus Family (2020) me Titra Shqip
Arrival (2016) me Titra Shqip
All About Eve (1950) me Titra Shqip
Grey Owl (1999) me Titra Shqip
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
Die Hard 2 (1990) me Titra Shqip
Pride and Prejudice and Zombies (2016) me Titra Shqip
Narco Sub 2021
X2: X-Men United 2003
Shadow in the Cloud 2020
The Unhealer (2020) me Titra Shqip