Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 148 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Ciao Alberto (2021) me Titra Shqip

Ciao Alberto (2021) me Titra Shqip

Shkojnë bashkë si makarona dhe pesto.Nov. 12, 2021USA7 Min.G
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Me shokun e tij më të mirë Luca në shkollë, Alberto po shijon jetën e tij të re në Portorosso duke punuar së bashku me Massimo, një peshkatar gjigant me tatuazhe, me një krah dhe me pak fjalë, i cili është ndoshta qenia njerëzore që ai admiron më shumë. Dëshira e Albertos është t’i lërë përshtypje mentorit të tij, por kjo është më e lehtë të thuhet sesa të bëhet.

Ciao Alberto (2021) me Titra Shqip
Ciao Alberto (2021) me Titra Shqip
Ciao Alberto (2021) me Titra Shqip
Ciao Alberto (2021) me Titra Shqip
Ciao Alberto (2021) me Titra Shqip
Ciao Alberto (2021) me Titra Shqip
Ciao Alberto (2021) me Titra Shqip
Ciao Alberto (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ciao Alberto
Vlerësimi IMDb 7 7 vota
Vlerësimi TMDb 7.8 63 vota

Regjizori

Leo Santos
Regjizori

Aktorët

Jack Dylan Grazer isAlberto Scorfano (voice)
Alberto Scorfano (voice)
Marco Barricelli isMassimo Marcovaldo (voice)
Massimo Marcovaldo (voice)
Jacob Tremblay isLuca Paguro (voice)
Luca Paguro (voice)
Luigi La Monica isAdditional Voices (voice)
Additional Voices (voice)
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Three Little Wolves (1936) me Dublim Shqip
The Yin Yang Master 2021
The Hunchback of Notre Dame II (2002) me Titra Shqip
Batman: The Long Halloween, Part Two (2021) me Titra Shqip
Alone (2017) me Titra Shqip
The Princess Switch: Switched Again (2020) me Titra Shqip
The Hunger Games (2012) me Titra Shqip
Felix and the Treasure of Morgäa 2021
Escape Room (2017) me Titra Shqip
Descendants: The Royal Wedding (2021) me Titra Shqip
PAW Patrol: The Movie (2021) me Titra Shqip
Superman: Man of Tomorrow (2020) me Titra Shqip