Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 44 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Congo (2018) me Titra Shqip

Congo (2018) me Titra Shqip

Oct. 26, 2018Germany128 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në pranverën e vitit 2009, dy aventurierë norvegjezë, Joshua French dhe Tjostolv Moland, akuzohen se vranë shoferin e tyre të punësuar pak para se të kalonin në Kongon lindore. Gjuetia e mëposhtme nis një dhimbje koke politike dhe diplomatike.

Congo (2018) me Titra Shqip
Congo (2018) me Titra Shqip
Congo (2018) me Titra Shqip
Congo (2018) me Titra Shqip
Congo (2018) me Titra Shqip
Congo (2018) me Titra Shqip
Congo (2018) me Titra Shqip
Congo (2018) me Titra Shqip
Congo (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Mordene i Kongo
Vlerësimi IMDb 6.1 1,430 vota
Vlerësimi TMDb 6 14 vota

Regjizori

Marius Holst
Regjizori

Aktorët

Aksel Hennie isJoshua French
Joshua French
Tobias Santelmann isTjostolv Moland
Tjostolv Moland
Ine Jansen isAne Strøm Olsen
Ane Strøm Olsen
Dennis Storhøi isMorten Furuholmen
Morten Furuholmen
Tone Danielsen isKari Hilde
Kari Hilde
Anthony Oseyemi isGeneral Kazumba
General Kazumba
Hakeem Kae-Kazim isVictor Makuni
Victor Makuni
Milton Schorr isGerman Backpacker
German Backpacker
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Fierce People (2005) me Titra Shqip
Jathi Ratnalu 2021 me Titra Shqip
Rush (2013) me Titra Shqip
Brilliantlove (2010) me Titra Shqip
The Sixth Sense 1999
Silent Trigger 1996
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (2011) me Titra Shqip
Sex and the City 2 (2010) me Titra Shqip
The Cutting Edge 1992
Radhe: Your Most Wanted Bhai (2021)
The Last Duel (2021) me Titra Shqip
To the Adventure (2008) me Titra Shqip