Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 373 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Dangerous (2021) me Titra Shqip

Dangerous (2021) me Titra Shqip

Instinktet vrasëse vdesin fort.Nov. 05, 2021USA99 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një ish i dënuar dhe sociopat, Dylan Forrester po përpiqet të shërbejë në heshtje dënimin e tij me kusht me ndihmën e një doze të qëndrueshme të antidepresantëve dhe psikiatrit të tij ekscentrik. Por kur vëllai i tij vdes në rrethana misterioze, Dylan e thyen periudhën e provës dhe, me një agjent këmbëngulës të FBI-së, niset për të zbuluar të vërtetën pas saj. Një grup mercenarësh të armatosur rëndë duan diçka që vëllai i tij ka fshehur dhe Dylanit do t’i nevojiten të gjitha aftësitë e tij taktike për të mbijetuar.

Dangerous (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dangerous
Vlerësimi IMDb 5 1,162 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 25 vota

Regjizori

David Hackl
Regjizori

Aktorët

Scott Eastwood isDylan
Dylan "D" Forrester
Famke Janssen isAgent Shaughnessy
Agent Shaughnessy
Tyrese Gibson isSheriff McCoy
Sheriff McCoy
Mel Gibson isDr. Alderwood
Dr. Alderwood
Brenda Bazinet isLinda Forrester
Linda Forrester
Leanne Lapp isSusan Forrester
Susan Forrester
Chad Rook isBlanchard
Blanchard
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Allegiant (2016) me Titra Shqip
The Expendables (2010) me Titra Shqip
The Forbidden Kingdom (2008) me Titra Shqip
Zebra Girl (2021) me Titra Shqip
Finding ‘Ohana (2021)
Paranormal Activity: The Ghost Dimension (2015) me Titra Shqip
The Last Exorcism Part II (2013) me Titra Shqip
Fever Dream (2021) me Titra Shqip
The Stranger and the Gunfighter (1974) me Titra Shqip
Snake Eyes: G.I. Joe Origins (2021) me Titra Shqip
Cube 2: Hypercube (2002) me Titra Shqip
Elle (2016) me Titra Shqip