Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 1293 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Diet of Sex (2014) me Titra Shqip

Diet of Sex (2014) me Titra Shqip

Komedi, ushqim, dramë dhe seks, shumë seks.Feb. 14, 2014Spain72 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ágata vuan nga një çrregullim psikologjik që e pengon atë të përjetojë kënaqësi në të gjitha aspektet e jetës së saj. Marc, përmes përdorimit të ushqimit, përpiqet ta ndihmojë atë të kapërcejë problemin e saj.

Diet of Sex (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Diet of Sex
Vlerësimi IMDb 4.6 1,920 vota
Vlerësimi TMDb 7 120 vota
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

Logan 2017
The Last King of Scotland 2006 me Titra Shqip
L.A. Confidential (1997) me Titra Shqip
Kingdom: Ashin of the North (2021) me Titra Shqip
Casino 1995
Benedetta (2021) me Titra Shqip
Game of Death (1978) me Titra Shqip
Seven Pounds 2008 me Titra Shqip
Meander (2021) me Titra Shqip
Brain Freeze (2021) me Titra Shqip
Austin Powers: International Man of Mystery 1997
300: Rise of an Empire 2014