Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 72 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Firebird (2021) me Titra Shqip

Firebird (2021) me Titra Shqip

Rrezikoni gjithçka, mos i besoni askujt.Mar. 17, 2021Estonia107 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Sergei takohet fillimisht me pilotin Roman gjatë stërvitjes së tij bazë, Luisa, shoqja e tij e fëmijërisë që u bë sekretare e komandantit të bazës ajrore, është gjithashtu e magjepsur nga Romani. Homoseksualiteti konsiderohet i paligjshëm në radhët e Forcave Ajrore Sovjetike dhe disa oficerë të lartë fillojnë të dyshojnë për lidhjen midis Sergeit dhe Romanit pikërisht në të njëjtën kohë që marrëdhëniet midis Bashkimit Sovjetik dhe Perëndimit janë në prag të kolapsit.

Firebird (2021) me Titra Shqip
Firebird (2021) me Titra Shqip
Firebird (2021) me Titra Shqip
Firebird (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Firebird
Vlerësimi IMDb 7.6 3,243 vota
Vlerësimi TMDb 8.3 10 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

10 Years (2012) me Titra Shqip
Violation (2020) me Titra Shqip
Seoul Searching (2015) me Titra Shqip
Never Back Down: Revolt (2021) me Titra Shqip
Step Up Revolution (2012) me Titra Shqip
Payback 2021
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny (2016) me Titra Shqip
The Dark Knight (2008) me Titra Shqip
Funny People (2009) me Titra Shqip
Pompei (2020) me Titra Shqip
Knocked Up (2007) me Titra Shqip
Synchronic (2020) me Titra Shqip