Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 29 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Funny Face (2021) me Titra Shqip

Funny Face (2021) me Titra Shqip

Mar. 30, 2021USA95 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një Brooklyn të kërcënuar nga shpërfytyrimi nga zhvilluesit e pangopur urban, dy të rinj takohen në një bodega natën vonë. Lidhja e tyre e papritur merr një ton romantik dhe u sjell ngushëllim këtyre dy superheronjve që janë të pafuqishëm përballë shtypjes.

Funny Face (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Funny Face
Vlerësimi IMDb 5.4 487 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 6 vota

Regjizori

Tim Sutton
Regjizori

Aktorët

Victor Garber isDeveloper's Father
Developer's Father
Jeremy Bobb isAmerican Suit
American Suit
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Last Frontier (2020)
American Ninja 3: Blood Hunt 1989
Last Summer (2021) me Titra Shqip
No Sudden Move (2021) me Titra Shqip
Fear and Loathing in Las Vegas (1998) me Titra Shqip
The Guilty (2021) me Titra Shqip
Edge of the World (2021) me Titra Shqip
The Last Samurai (2003) me Titra Shqip
My Heart Can’t Beat Unless You Tell It To (2020) me Titra Shqip
Love Actually (2003) me Titra Shqip
Sniper 3 2004
Violation (2020) me Titra Shqip