Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 31 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Hart’s War (2002) me Titra Shqip

Hart’s War (2002) me Titra Shqip

Përtej guximit, përtej nderit.Feb. 15, 2002USA125 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

1945: Tommy W. Hart, një toger i ri, bir i një babai, mbërrin në një kamp burgu me turpin se u zbuloi gjermanëve, nën tortura, vendndodhjen e disa depove të rëndësishme të armëve në Ardennes. Pas vrasjes së një ushtari cinik dhe racist amerikan, për të cilin fajësohet i vetmi ushtar i zi në fushë, Hart merr një gjyq të drejtë: ai së shpejti bëhet një luftë kundër paragjykimeve të shokëve të tij ushtarë dhe mbi të gjitha kundër kolonelit McNamara, president i gjykatës ushtarake të improvizuar. Megjithatë, Hart shpejt zbulon se gjërat nuk janë aq të thjeshta dhe se gjyqi (rezultati i të cilit duket i qartë që në fillim, me bindjen e ushtarit të zi) shërben vetëm për të fshehur një projekt evazioni kolektiv…

Hart’s War (2002) me Titra Shqip
Hart’s War (2002) me Titra Shqip
Hart’s War (2002) me Titra Shqip
Titulli origjinal Hart's War
Vlerësimi IMDb 6.3 52,230 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 703 vota

Regjizori

Aktorët

Bruce Willis isCol. William A. McNamara
Col. William A. McNamara
Colin Farrell isLt. Thomas W. Hart
Lt. Thomas W. Hart
Terrence Howard isLt. Lincoln A. Scott
Lt. Lincoln A. Scott
Marcel Iureș isCol. Werner Visser
Col. Werner Visser
Cole Hauser isStaff Sgt. Vic W. Bedford
Staff Sgt. Vic W. Bedford
Linus Roache isCapt. Peter A. Ross
Capt. Peter A. Ross
Vicellous Reon Shannon isLt. Lamar T. Archer
Lt. Lamar T. Archer
Rory Cochrane isSgt. Carl S. Webb
Sgt. Carl S. Webb
Joe Spano isCol. J.M. Lange
Col. J.M. Lange
Michael Weston isPfc. W. Roy Potts
Pfc. W. Roy Potts
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Lower City (2005) me Titra Shqip
Come and See 1985
The 24th (2020) me Titra Shqip
If I Stay (2014) me Titra Shqip
Little Miss Sunshine (2006) me Titra Shqip
Equal Standard (2020) me Titra Shqip
Below Her Mouth (2017) me Titra Shqip
Runt (2021) me Titra Shqip
Barbershop: The Next Cut 2016
Uncle Vanya (2020) me Titra Shqip
Pitch (2016) me Titra Shqip
The Tower (2012) me Titra Shqip