Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 187 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Hypnotic (2021) me Titra Shqip

Hypnotic (2021) me Titra Shqip

Dëshira e saj është urdhri i saj.Oct. 27, 2021Unknown88 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një detektiv e gjen veten në një rast jashtëzakonisht të ndërlikuar dhe misterioz që përfshin zhdukjen e vajzës së tij, një program sekret qeveritar dhe një sërë vjedhjesh me vlera të larta.

Hypnotic (2021) me Titra Shqip
Hypnotic (2021) me Titra Shqip
Hypnotic (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Hypnotic
Vlerësimi TMDb 5.9 25 vota

Regjizori

Matt Angel
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Adverse (2020) me Titra Shqip
Alleyway (2021) me Titra Shqip
Kiss of the Dragon (2001) me Titra Shqip
Collection (2021) me Titra Shqip
Young & Beautiful (2013) me Titra Shqip
The X Files (1998) me Titra Shqip
The Dark Knight (2008) me Titra Shqip
The Thing (2011) me Titra Shqip
The Good Shepherd 2006
Knuckledust 2020
Hunted (2021) me Titra Shqip
Passengers (2008) me Titra Shqip