Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 209 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
In Bed (2005) me Titra Shqip

In Bed (2005) me Titra Shqip

Aty ku ju doni. Aty ku tradhtoniAug. 03, 2005Chile85 Min.Unrated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gjithçka fillon në një festë në Santiago, Kili, kur një gjest në dukje i pafajshëm – oferta e një udhëtimi në shtëpi – përfundon në një natë pasionante dashurie dhe bisede intensive për të rinjtë beqarë Bruno dhe Daniela. Të strehuar në një motel të kafshuar nga pleshtat për të qëndruar një natë, dyshja qëndron thellë në natë, duke alternuar mes takimeve të fuqishme fizike dhe një lidhjeje emocionale gjithnjë e më të thelluar.

In Bed (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal En la cama
Vlerësimi IMDb 6.2 3,304 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 62 vota

Regjizori

Matías Bize
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Sixth Sense 1999
The Factory (2018) me Titra Shqip
The Heir Apparent: Largo Winch (2008) me Titra Shqip
Endless Rain (2021) me Titra Shqip
7 Prisoners (2021) me Titra Shqip
Vivo (2021) me Titra Shqip
21 Jump Street 2012
Love (2015) me Titra Shqip
Persian Lessons (2020) me Titra Shqip
Risen (2016) me Titra Shqip
Afghan Knights (2007) me Titra Shqip
Diet of Sex (2014) me Titra Shqip