Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 36 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Ladies First (2017) me Titra Shqip

Ladies First (2017) me Titra Shqip

Ndryshimi fillon me tëJul. 07, 2017India39 Min.TV-G
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një histori frymëzuese e mbijetesës së Deepika Kumarit, e cila, si një vajzë e lindur në anë të rrugës në varfëri të tmerrshme në Indinë rurale, shkoi në kërkim të ushqimit, u përplas me gjuajtjen me hark dhe brenda 4 viteve u bë shigjetari numër një në botë.

Ladies First (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ladies First
Vlerësimi IMDb 7.2 454 vota
Vlerësimi TMDb 7.7 16 vota

Regjizori

Uraaz Bahl
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Lust Stories (2018) me Titra Shqip
David Attenborough: A Life on Our Planet (2020) me Titra Shqip
Sherni (2021) me Titra Shqip
Chehre (2021) me Titra Shqip
Biggie: I Got a Story to Tell 2021
Doctor (2021) me Titra Shqip
Dial 100 (2021) me Titra Shqip
Naduvan (2021) me Titra Shqip
Skater Girl (2021) me Titra Shqip
The Power 2021
American Animals (2018) me Titra Shqip
Don 2006 me Titra Shqip