Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 92 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Lantern’s Lane (2021) me Titra Shqip

Lantern’s Lane (2021) me Titra Shqip

Disa legjenda janë të vërteta.Nov. 05, 2021Unknown95 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një e sapodiplomuar në kolegj dhe miqtë e saj të larguar nga shkolla e mesme kthehen në Lantern’s Lane, vendndodhja e një legjende të keqe urbane dhe duhet të luftojnë për të mbijetuar natën.

Lantern’s Lane (2021) me Titra Shqip
Lantern’s Lane (2021) me Titra Shqip
Lantern’s Lane (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Lantern's Lane
Vlerësimi IMDb 4 149 vota
Vlerësimi TMDb 5 3 vota

Regjizori

Justin LaReau
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ju-on: White Ghost (2009) me Titra Shqip
Death of Me (2020) me Titra Shqip
Autopsy (2008) me Titra Shqip
American Psycho (2000) me Titra Shqip
Bhoot Police (2021) me Titra Shqip
Sleepy Hollow (1999) me Titra Shqip
Insidious: The Last Key (2018) me Titra Shqip
The Silence of the Lambs 1991
The Djinn (2021)
The Purge (2013) me Titra Shqip
Afghan Knights (2007) me Titra Shqip
What Lies Below 2020