Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 38 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Locked Up (2017) me Titra Shqip

Locked Up (2017) me Titra Shqip

Jun. 20, 2017Thailand86 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur një adoleshente amerikane ngacmohet në shkollën e saj në Azinë Juglindore, ajo kundërpërgjigjet – dhe dërgohet në një shkollë reformuese. Por “shkolla” është më shumë si një burg dhe adoleshentja e re duhet të shmangë rojet grabitqare dhe bandat kërcënuese për të mbijetuar.

Locked Up (2017) me Titra Shqip
Locked Up (2017) me Titra Shqip
Locked Up (2017) me Titra Shqip
Locked Up (2017) me Titra Shqip
Locked Up (2017) me Titra Shqip
Locked Up (2017) me Titra Shqip
Locked Up (2017) me Titra Shqip
Locked Up (2017) me Titra Shqip
Locked Up (2017) me Titra Shqip
Locked Up (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Locked Up
Vlerësimi IMDb 3.9 940 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 23 vota

Regjizori

Jared Cohn
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Passengers (2016) me Titra Shqip
Bridge of Dragons 1999 me Titra Shqip
Sex Doll (2016) me Titra Shqip
The Clovehitch Killer (2018)
Great White (2021) me Titra Shqip
The Courier 2020
Transporter 3 (2008) me Titra Shqip
Fierce People (2005) me Titra Shqip
Rurouni Kenshin: The Beginning (2021) me Titra Shqip
The Dreamers (2003) me Titra Shqip
Miss Pettigrew Lives for a Day 2008
Sky High (2020) me Titra Shqip