Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 38 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
Man on Fire (2004) me Titra Shqip

Man on Fire (2004) me Titra Shqip

Arti i Creasy është vdekja dhe ai është gati të pikturojë kryeveprën e tij.Apr. 23, 2004Mexico146 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Mexico City. Ish-marinsi John Creasy punësohet për të mbrojtur Pitën e vogël pasi prindërit e saj, industrialisti Samuel Ramos dhe gruaja e tij Lisa, marrin kërcënime të ndryshme nga një bandë rrëmbyesish. Pas heshtjes fillestare, një ndjenjë e veçantë krijohet midis vajzës dhe burrit dhe kur Pita rrëmbehet, Creasy është i gatshëm të bëjë gjithçka për ta çliruar atë.

Man on Fire (2004) me Titra Shqip
Man on Fire (2004) me Titra Shqip
Man on Fire (2004) me Titra Shqip
Man on Fire (2004) me Titra Shqip
Man on Fire (2004) me Titra Shqip
Man on Fire (2004) me Titra Shqip
Man on Fire (2004) me Titra Shqip
Man on Fire (2004) me Titra Shqip
Man on Fire (2004) me Titra Shqip
Man on Fire (2004) me Titra Shqip
Titulli origjinal Man on Fire
Vlerësimi IMDb 7.7 346,149 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 3,835 vota

Regjizori

Tony Scott
Regjizori

Aktorët

Denzel Washington isJohn W. Creasy
John W. Creasy
Dakota Fanning isLupita Ramos
Lupita Ramos
Christopher Walken isPaul Rayburn
Paul Rayburn
Radha Mitchell isLisa Ramos
Lisa Ramos
Marc Anthony isSamuel Ramos
Samuel Ramos
Giancarlo Giannini isMiguel Manzano
Miguel Manzano
Mickey Rourke isJordan Kalfus
Jordan Kalfus
Rachel Ticotin isMariana Garcia Guerrero
Mariana Garcia Guerrero
Roberto Sosa isDaniel Sanchez
Daniel Sanchez
Jesús Ochoa isVictor Fuentes
Victor Fuentes
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Wrong Turn 2: Dead End 2007 me Titra Shqip
Spencer (2021) me Titra Shqip
Mémoire de glace (2007) me Titra Shqip
I Love You Phillip Morris (2009) me Titra Shqip
The Meg (2018) me Titra Shqip
Intrusion (2021) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
Nobody 2021 me Titra Shqip
Venom: Let There Be Carnage (2021) me Titra Shqip
The Survivalist (2021) me Titra Shqip
Prom Night 2008
Shiva Baby (2021) me Titra Shqip