Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
New World (2013) me Titra Shqip

New World (2013) me Titra Shqip

Tre Burra. Tre mënyra. Për një botë të ndryshme.Feb. 21, 2013South Korea134 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas vdekjes së parakohshme të shefit më të rëndësishëm korean, fillon një luftë për trashëgiminë në pushtet midis dy togerëve të tij Jung Chung dhe Lee Joong-gu. Për të monitoruar nga afër këtë fazë tranzicioni, policia nis operacionin e fshehtë Bota e Re, duke shfrytëzuar Ja-sung, oficerin e policisë i cili për tetë vjet punoi i fshehtë si krahu i djathtë i Jung Chung. Kang, detektivi që ka udhëhequr gjithmonë misionin, e di se sa i brishtë është Ja-sung – veçanërisht pasi është gati të bëhet baba – dhe sa i ndarë mund të ndihet mes detyrës së tij si polic dhe nderit të tij si anëtar i mafies.

New World (2013) me Titra Shqip
New World (2013) me Titra Shqip
New World (2013) me Titra Shqip
New World (2013) me Titra Shqip
New World (2013) me Titra Shqip
New World (2013) me Titra Shqip
New World (2013) me Titra Shqip
New World (2013) me Titra Shqip
New World (2013) me Titra Shqip
New World (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal 신세계
Vlerësimi IMDb 7.6 22,113 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 276 vota

Regjizori

Aktorët

Lee Jung-jae isLee Ja-sung
Lee Ja-sung
Choi Min-sik isSection chief Kang Hyung-chul
Section chief Kang Hyung-chul
Hwang Jung-min isJung Chung
Jung Chung
Park Sung-woong isLee Joong-gu
Lee Joong-gu
Song Ji-hyo isShin Woo
Shin Woo
Choi Il-hwa isDirector Jang Su-ki
Director Jang Su-ki
Park Seo-yeon isHan Joo-kyung
Han Joo-kyung
Lee Kyung-young isChairman Seok
Chairman Seok
Jang Gwang isDirector Yang
Director Yang
Kim Hong-pa isDirector Kim
Director Kim
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Obscure Life of the Grand Duke of Corsica (2021) me Titra Shqip
I Love You Phillip Morris (2009) me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020
Brilliantlove (2010) me Titra Shqip
Land (2021) me Titra Shqip
Dial 100 (2021) me Titra Shqip
Born a Champion (2021)
Blade Runner (1982) me Titra Shqip
The Hollow Point (2016) me Titra Shqip
Woman in Gold (2015) me Titra Shqip
Hollow Man II 2006
Mafia Inc. (2020) me Titra Shqip