Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Reign of Fire (2002) me Titra Shqip

Reign of Fire (2002) me Titra Shqip

Luftoni zjarrin me zjarrJul. 12, 2002Ireland101 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Teksa vizitonte oborrin e metrosë së Londrës ku punon nëna e tij, 12-vjeçari Quinn Abercromby zgjon pa dashje një dragua të madh që shkatërron gjithçka në rrugën e tij. Njëzet vjet më vonë, pjesa më e madhe e botës kontrollohet nga përbindëshi dhe pasardhësit e tij. Quinn, i cili është bërë kreu i brigadës së zjarrit, duhet të luftojë krijesat me krahë me mikun e tij Creedy: një ditë, “vrasësi i dragoit” amerikan Denton Van Zan mbërrin për t’i ndihmuar ata, një ish-ushtar që nuk i ka të gjitha rrotat në vend. …

Reign of Fire (2002) me Titra Shqip
Reign of Fire (2002) me Titra Shqip
Reign of Fire (2002) me Titra Shqip
Reign of Fire (2002) me Titra Shqip
Reign of Fire (2002) me Titra Shqip
Reign of Fire (2002) me Titra Shqip
Reign of Fire (2002) me Titra Shqip
Reign of Fire (2002) me Titra Shqip
Titulli origjinal Reign of Fire
Vlerësimi IMDb 6.2 131,483 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 1,682 vota

Regjizori

Nick Gillard
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Shottas (2002) me Titra Shqip
Ragnarok (2013) me Titra Shqip
The Dark Knight (2008) me Titra Shqip
RoboCop (2014) me Titra Shqip
Raees (2017) me Titra Shqip
Dragon Wars (2007) me Titra Shqip
Maya the Bee: The Honey Games 2018
Heroes Return (2021) me Titra Shqip
Avengers: Endgame 2019 me Titra Shqip
Made in Chinatown (2021)
The Invisible Boy: Second Generation (2018) me Titra Shqip
The Killer (1989) me Titra Shqip